Rīgas Vissvētākās Trīsvienības katoļu draudze

YOUCAT - katehisms jauniešiem

Iedziļinieties šajā katehismā! To es no sirds vēlos, veltiet tam savu laiku!Rūpīgi lasiet to klusumā savā istabā, lasiet to kopā ar draugu, veidojiet izpētes grupas un dalietotes ar savām atziņām internetā!Jums ir jāiesakņojas ticībā dziļāk nekā jūsu vecāku paaudzei!


 

Pāvests Benedikts XVI


Jauniešu katehisma priekšvārds

Katoliskās Baznīcas katehisma KOMPENDIJS

Kompendijs, ar kuru es iepazīstinu katolisko Baznīcu, ir precīzs un uzticams "Katoliskās Baznīcas katehisma" kopsavilkums. Tajā koncentrētā veidā ietverti visi Baznīcas ticības būtiskie un fundementālie elementi. Šo kompendiju es pirmām kārtām uzticu visai Baznīcai un jo īpaši ikvienam kristietim, lai šis izdevums trešajā gadu tūkstotī Baznīcā raisītu jaunu evanģelizācijas un audzināšanas ticībā degsmi - degsmi, kurai vajadzētu raksturot ikvienu kopienu Baznīcā un ikvienu Kristum ticīgo neatkarīgi no viņa vecuma un tautības. Bet šis kompendijs, kas ir kodolīgs, nepārprotams un visaptverošs, ir paredzēts ikvienam cilvēkam, kurš šajā apjukuma un dažādo vēstījumu pārpilnajā pasaulē vēlas iepazīt dzīvības ceļu, patiesību, ko Dievs ir uzticējis sava Dēla Baznīcai.

BENEDIKTS XVI

Prāvesta blogs

prāvests
Edgars Cakuls 2020. gada 6. marts

Gavēņa ceļš ikdienā

Laikā, kad ir sacelta tik liela ažiotāža saistībā ar jaunatklāto korona vīrusu saimes pārstāvi, kurš var izraisīt slimību “Covid-19”, nebūtu prātīgi vēl ilgāk paturēt bloga sadaļā tēzi “Memento mori”… Tāpēc radās doma padalīties ar vispārzināmām atziņām par Lielo Gavēni, kuru esam uzsākuši jau pirms dažām dienām. Cependant, kā saka franči, gribētos pārdomāt Gavēņa ceļu īpašā kontekstā, saistot to ar uzticību Dievam ikdienas darbos un pienākumos jeb, runājot Sv. Terēzes no Lizjē vārdiem, atgādinot, ka nopietnais ceļojums uz Lieldienām 40 dienu garumā var pārtapt par “mazo taciņu”, vienlaicīgi saglabājot iedarbīgumu. lasīt vairāk >
Piesakies jaunumiem
© 2021 Trīsvienības draudze »