Rīgas Vissvētākās Trīsvienības katoļu draudze

« »

Ziemassvētku dievkalpojumu kārtība

24. DECEMBRIS (Kristus dzimšanas svētku vigīlija)
15:00    Svētā Mise poļu valodā
17:00    Svētā Mise latviešu valodā
19:00    Svētā Mise krievu valodā
00:00    Pusnakts jeb Ganiņu Mise
 
25. DECEMBRIS (Kristus dzimšanas svētki)
08:30    Svētā Mise poļu valodā
10:00    Svēta Mise bērniem
11:30    Summa
13:00    Svētā Mise krievu valodā
18:00    Svētā Mise

26. DECEMBRIS (Otrie Ziemassvētki)
07:00    Svētā Mise poļu valodā
08:30    Svētā Mise poļu valodā
11:30    Svētā Mise latviešu valodā (Summa)
18:00    Svēta Mise
publicēts 09.12.2019

Jauniešu pēcpusdiena

Kur gan labāk sagaidīt otro adventu, ja ne draugu un fantastiskas kompānijas vidū! :)
7. decembrī plkst. 15:00 Rīgas Vissvētākās Trīsvienības katoļu draudzē norisināsies jauniešiem veltīts pasākums: Kā sapnim pārtapt par realitāti?
Mēs katrs par kaut ko sapņojam, bet allaž domājam, kā to realizēt un panākt īstajā dzīvē? Kādai ir jābūt mūsu personīgajai attieksmei un iniciatīvai, lai gūtu panākumus? Kādi ir šie faktori, kas mūs padara par patiesi ietekmīgām un dievbijīgām personībām? Kāda ir Dieva loma attiecībā uz mūsu ceļu pretī panākumiem? Uz šādiem un vēl citiem jautājumiem meklēsim atbildes jauniešu pēcpusdienā!
Kā īpašais viesis ciemos būs Rīgas Jēzus draudzes pērminders, Ghetto Games aktīvists un iedvesmojošais reperis, mūziķis - Edgars Gertners jeb Sniegs.
Nāc un pavadi vēsu decembra sestdienu siltā un draudzīgā gaisotnē, un aicini līdzi savus draugus! :D
publicēts 01.12.2019

Prāvesta blogs

prāvests
Edgars Cakuls 2019. gada 6. marts

Memento mori…

Gandrīz vienmēr lielā gavēņa priekšvakarā man prātā nāk kāda vēl pusaudža gados lasīta pseidovēsturiska grāmata par spāņu konkistadoru piedzīvojumiem Dienvidamerikā. Visiem zināms, ka saujiņa avantūristu parādīja neparastu drosmi un guva lielus panākumus pār iezemiešiem, tai skaitā pār acteku indiāņiem. Taču bija kāda slavena kauja, kurā acteki guva ievērojamu pārsvaru pār spāņiem un viņu sabiedrotajiem, atkarojot savu galvaspilsētu Tenočtitlanu. Eiropieši bija spiesti mukt, turklāt viņiem bija tikai viens atkāpšanās ceļš – pāri purvam. Protams, visi centās paķert līdzi kaut ko vērtīgu, pārsvarā zeltu. Taču smagais dārgmetāls purvā daudziem kļuva par nāves iemeslu. Iestigušos karotājus panāca viegli bruņotie indiāņi un nogalināja. Izdzīvoja tika tie, kuri bija paņēmuši līdzi nevis zeltu, bet gan dārgakmeņus, kuri bija gan vērtīgāki, gan arī krietni vieglāki. lasīt vairāk >
Piesakies jaunumiem
© 2019 Trīsvienības draudze »