Rīgas Vissvētākās Trīsvienības katoļu draudze

Draudzes prāvests sveic ar mājas lapas publicēšanu

prāvests Edgars Cakuls, 2016. gada 4. novembris

Dzīvojam dīvainā pasaulē, kurā virtuālā realitāte arvien vairāk kļūst līdzvērtīga īstajai. Reizēm šķiet, ka sabiedrībā valda uzskats, ka, ja tevis nav facebook vai draugiem.lv, tad tevis nav vispār. Tu nevari būt pilnvērtīgs sabiedrības loceklis, ja neesi nostiprinājis savas pozīcijas interneta vidē.
Rīgas Vissvētākās Trīsvienības draudze ir veiksmīgi apgāzusi šo stereotipu, vairāk nekā desmit gados darbojoties un attīstoties bez savas mājas lapas.


Taču nedrīkst noniecināt šo svarīgo informatīvo resursu. Tādēļ jau ilgu laiku brieda doma par funkcionālas un kvalitatīvas draudzes mājas lapas izveidošanu, un beidzot tas brīdis ir klāt. Šķiet, ka viss notiek tam paredzētajā laikā, vai drīzāk tad, kad Dievs sūta īstos cilvēkus. Tādēļ vēlos no sirds pateikties visiem, kas, nežēlojot savu laiku un pūles, līdzdarbojās mūsu draudzes mājas lapas izveidē, it sevišķi Inesei, Guntim un mūsu sadarbības partneriem no uzņēmuma “MB Studija”. Tieši viņu pieredze, padomi un pozitīvā humora izjūta bija liels iedrošinājums. Lai Dievs aizmaksā visiem, arī tiem, bez kuru darbošanās un lūgšanām mūsu mājas lapā nemaz nebūtu ko publicēt.
 

Statistika liecina, ka reliģisko organizāciju mājas lapās visvairāk tiek skatītas sadaļas par dievkalpojumu laikiem, kā arī tās, kurās ir saziņas informācija. Ja tas tā būs arī mūsu mājas lapas gadījumā, tas nekas. Taču patiesībā tā ir iecerēta kā evaņģelizācijas līdzeklis, kura par tādu kļūs, ja mēs turpināsim aktīvi vai pasīvi līdzdarboties tās uzturēšanā un pilnveidošanā. Mājas lapa tāpat kā Roma nekad nav pabeigta. Arī pašreizējā stadijā gandrīz katrā tās sadaļā daudz ko varētu paveikt labāk, un tas arī tiks darīts. Tādēļ priecāsimies par jebkura veida pozitīvu pienesumu. No sirds sveicu mūsu draudzi ar mājas lapas izveidi un novēlu bagātīgu Dieva svētību tās lasītājiem!

 
« Atpakaļ Pastāsti draugiem:

Prāvesta blogs

prāvests
Edgars Cakuls 2020. gada 6. marts

Gavēņa ceļš ikdienā

Laikā, kad ir sacelta tik liela ažiotāža saistībā ar jaunatklāto korona vīrusu saimes pārstāvi, kurš var izraisīt slimību “Covid-19”, nebūtu prātīgi vēl ilgāk paturēt bloga sadaļā tēzi “Memento mori”… Tāpēc radās doma padalīties ar vispārzināmām atziņām par Lielo Gavēni, kuru esam uzsākuši jau pirms dažām dienām. Cependant, kā saka franči, gribētos pārdomāt Gavēņa ceļu īpašā kontekstā, saistot to ar uzticību Dievam ikdienas darbos un pienākumos jeb, runājot Sv. Terēzes no Lizjē vārdiem, atgādinot, ka nopietnais ceļojums uz Lieldienām 40 dienu garumā var pārtapt par “mazo taciņu”, vienlaicīgi saglabājot iedarbīgumu. lasīt vairāk >
Piesakies jaunumiem
© 2020 Trīsvienības draudze »